Szyperska - I konsultacje

W dniu 16 września br. w ramach pierwszego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'W rejonie ulicy Szyperskiej' w Poznaniu.

Oferta pracy

Poszukujemy osoby do pracy w Miejskiej Pracowni Urbanistycznej na stanowisko ds. obsługi informatycznej.

Nowa strona internetowa konsultacji społecznych

Oddział Komunikacji Społecznej Gabinetu Prezydenta startuje z nowym wortalem konsultacyjnym, aby zapewnić mieszkańcom Poznania lepszy i pełniejszy dostęp do istotnych informacji dotyczących partycypacji społecznej i konsultacji społecznych.

Osiedle Chrobrego - I konsultacje

W dniu 1 lipca br. w ramach pierwszego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'Osiedle Bolesława Chrobrego - część północna C' w Poznaniu.

Aleja Wielkopolska - II konsultacje

W dniu 24 czerwca br. w ramach drugiego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'W rejonie alei Wielkopolskiej' w Poznaniu.

Stare Miasto - II konsultacje

W dniu 21 czerwca br. w ramach drugiego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'Stare Miasto' w Poznaniu.

Nowa strona internetowa MPU

Miejska Pracownia Urbanistyczna startuje z nową stroną, aby zapewnić mieszkańcom Poznania lepszy i pełniejszy dostęp do istotnych informacji dotyczących planowania i zagospodarowania przestrzennego Miasta.

Strona 1 2