Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia

Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, wytrwałości i siły w pokonywaniu trudnych chwil, pozytywnej energii do działania oraz licznych sukcesów w nadchodzącym 2023 roku życzą Dyrekcja i Pracownicy Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Poznaniu.

ul. Leśnych Skrzatów - II konsultacje

W dniu 3 listopada br. w ramach drugiego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulicy Leśnych Skrzatów w Poznaniu.

ul. R. Maya i Starołęcka - I konsultacje

W dniu 27 października br. w ramach pierwszego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Romana Maya i Starołęckiej w Poznaniu.

Rejon ulicy Głuszyna - II konsultacje

W dniu 29 września br. w ramach drugiego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'Rejon ulicy Głuszyna' w Poznaniu.

Jasne Błonie - I konsultacje

W dniu 5 września br. w ramach pierwszego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'Umultowo Wschód - rejon ulicy Jasne Błonie' w Poznaniu.

Karpia część wschodnia A - II konsultacje

W dniu 30 czerwca br. w ramach drugiego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulicy Karpia - część wschodnia A w Poznaniu.

Wyniki konkursu

Wyniki konkursu studenckiego na koncepcję zagospodarowania fragmentu doliny Wierzbaka pomiędzy osiedlami Bonin i Winiary

Strona 1 2 5