Rejon ulicy Głuszyna

W dniu 29 września br. w ramach drugiego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'Rejon ulicy Głuszyna' w Poznaniu.

Jasne Błonie - I konsultacje

W dniu 5 września br. w ramach pierwszego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'Umultowo Wschód - rejon ulicy Jasne Błonie' w Poznaniu.

Karpia część wschodnia A - II konsultacje

W dniu 30 czerwca br. w ramach drugiego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulicy Karpia - część wschodnia A w Poznaniu.

Wyniki konkursu

Wyniki konkursu studenckiego na koncepcję zagospodarowania fragmentu doliny Wierzbaka pomiędzy osiedlami Bonin i Winiary

Dmowskiego i Góreckiej - II konsultacje

W dniu 27 czerwca br. w ramach drugiego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'W rejonie ulic R. Dmowskiego i Góreckiej' w Poznaniu.

Zielona wystawa na Wolnym Dziedzińcu

Czym są kliny zieleni? Po co powstały i dlaczego są ważne dla poznanianek i poznaniaków? Jaką rolę pełnią jeziora i Warta? Na te pytania odpowiada wystawa "Z natury rzeczy w Poznaniu" - od czwartku, 28 kwietnia, można ją oglądać na Wolnym Dziedzińcu. Ekspozycja przybliża też nowe studium - konstytucję przestrzenną miasta, która pozwoli na rozwijanie unikalnego układu zieleni.

Strona 1 2 4