Cmentarz Górczyński - wyłożenie i dyskusja

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Rejon Cmentarza Górczyńskiego został wyłożony do publicznego wglądu. Dyskusja publiczna odbędzie się w dniu 7 grudnia 2023 r., o godzinie 17:00.

Kolejny plan uchwalony

Kolejny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego został uchwalony przez Radę Miasta Poznania!

Kolejny plan uchwalony

Kolejny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego został uchwalony przez Radę Miasta Poznania!

W rejonie ul.Klinkierowej - II konsultacje

W dniu 12 października 2023 r. w ramach drugiego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Klinkierowej w Poznaniu.

Kolejne plany uchwalone

Kolejne miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego zostaly uchwalone przez Radę Miasta Poznania!

Rejon ulicy Liliowej - wyłożenie i dyskusja

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Liliowej został wyłożony do publicznego wglądu. Dyskusja publiczna odbędzie się w dniu 27 września 2023 r., o godzinie 17:00.

Kolejne plany uchwalone

Kolejne miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego zostały uchwalone przez Radę Miasta Poznania!

Osiedle Rzeczypospolitej - I konsultacje

W dniu 7 września br. w ramach pierwszego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'Osiedle Rzeczypospolitej' w Poznaniu.

Rejon ul. Rataje - I konsultacje

W dniu 6 września br. w ramach pierwszego etapu konsultacji odbędzie się zdalne spotkanie informacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Rataje w Poznaniu.

Stare Miasto - wyłożenie i dyskusja

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 'Stare Miasto' został wyłożony do publicznego wglądu. Dyskusja publiczna odbędzie się w dniu 22 sierpnia 2023 r., o godzinie 17:00.

Strona 1 2 7