Poznan.pl, oficjalna strona Miasta Poznania

pagina

Miejska Pracownia Urbanistyczna

Pominąłeś menu

menu

W rejonie ul. Żeromskiego i Botanicznej - wyłożenie i dyskusja

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Stefana Żeromskiego i Botanicznej w Poznaniu został wyłożony do publicznego wglądu. Dyskusja publiczna odbędzie się w dniu 22 stycznia 2026 roku, o godzinie 17:00 w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Poznaniu.

model 3D. Wizualizacja, widok z góry. Widoczne proste, białe bryły istniejącej zabudowy oraz szare bryły projektowanej zabudowy. Kolorem zielonym podkreślono tereny zieleni i drzewa między blokami. Z tawej strony wzdłuż ulicy napis: Żeromskiego. - grafika artykułu
Propozycja zagospodarowania terenu według projektu mpzp (etap - wyłożenie do publicznego wglądu)

WYŁOŻENIE DO PUBLICZNEGO WGLĄDU

od 16 stycznia do 13 lutego 2026 roku

DYSKUSJA PUBLICZNA

22 stycznia 2026 roku o godz. 17:00 w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Poznaniu, przy ulicy Za Bramką 1 w Poznaniu (sala konferencyjna, 3 piętro).

WAŻNA INFORMACJA!
Spotkania są nagrywane w celu zapewnienia prawidłowości przeprowadzenia procedury planistycznej oraz zapewnienia sprawnego, niczym niezakłóconego przebiegu spotkania. Udział w spotkaniu jest dobrowolny i równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. 

UWAGI DO PROJEKTU
należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 lutego 2026 roku.

Dowiedz się więcej na temat

Do góry